Manchester City venku porazil Everton 3:1

V 19. kole sezóny 2023-24 Premier League vyzval Manchester City venku Everton. V tomto zápase zaostával Manchester City v poločase 0:1. Díky gólům Fodena a Silvy a pokutovému kopu Alvareze vstřelil Manchester City ve druhém poločase 3 po sobě jdoucí góly, aby dokončil comeback. Vítězný Manchester City se vrátil na čtvrté místo průběžného pořadí a stále zůstává konkurenceschopný v boji o titul.
Manchester City v úvodu utkání projevoval silnou chuť útočit, ale nedokázal si dát mnoho útočných příležitostí. Manchester City byl v prvním poločase stále pozadu. Manchester City ve druhém poločase zvýšil svůj útok. Foden v Fotbalové Dresy Manchester City č. 47 předvedl v 53. minutě nádheou střelu z dálky a úspěšně srovnal skóre. Manchester City pak dostal příležitost pokutového kopu a Alvarez se penaltou ujal vedení. Silva skóroval na konci zápasu a pomohl Manchesteru City zpečetit vítězství. V průběhu druhého poločasu předvedl Manchester City obzvláště silný výkon, zejména vynikající výkon Fodena a Alvareze, který výrazně přispěl k vítězství v tomto utkání. Foden a Alvarez nejen pomohli týmu k vítězství, ale také ukázali vynikající osobní schopnosti v ofenzivě a také zanechali hluboký dojem na fanoušky!
Za zmínku stojí, že před hrou Guardiola potvrdil, že Haaland se letos nebude moci vrátit. Norský génius usiluje o návrat do hry v lednu, jeho letošní počet gólů také zůstane na 50. místě a ze soutěže o ročního střelce se s předstihem odhlásí. Ronaldo v Fotbalový Dres AI Nassr se stal s 53 góly nejlepším střelcem roku.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Manchester City,Fotbalový Dres AI Nassr, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 31 تاريخ : جمعه 8 دی 1402 ساعت: 8:03