Bayern Mnichov 2:0 Paris Saint-Germain, postupuje do čtvrtfinále s celkovým skóre 3:0

ساخت وبلاگ

8. března porazil Baye Mnichov doma Paris Saint-Germain 2:0. Choupo-Moting a Gnabry v Fotbalové Dresy FC Baye Mnichov vstřelili každý po 1 gólu.

První gól utkání padl až v 61. minutě: Goretzka s Müllerem spolupracovali na získání míče od Verrattiho na hranici pokutového území, poté centroval Goretzka, Choupo-Moting se prosadil a skóroval, Baye 1:0! 89. minuta Verratti ztratil míč v přední části hřiště, Cancelo kontroval přihrávkou, následně Gnabry sekl do levé části pokutového území a skóroval, Baye 2:0!

Přestože Baye v posledních 6 zápasech 5x vyhrál, Paříž doma v prvním kole prohrála 0:1 s Bayeem Mnichov. Ale v dalších 3 zápasech Ligue 1 předvedla Paříž dobrý výkon, Messi a Mbappé společně přispěli 8 góly. Někteří fanoušci v Fotbalové Dresy Paris Saint-Germain se proto těšili, až Messi a Mbappé pomohou Paříži postoupit do čtvrtfinále. Hráči Bayeu Mnichov ale Mbappého a Messiho velmi pevně bránili a několik střel od Mbappého bylo zničeno. Paris, která kladla důraz na osobní schopnosti, prohrála s týmovou prací Bayeu Mnichov. Po zápase se na stadion vřítil fanoušek Paříže, který jako by vyjádřil nespokojenost s Messim.

Toto je čtvrtá sezóna v řadě, kdy Baye postoupil do čtvrtfinále Ligy mistrů. Baye zatím v této sezóně vyhrál všech 8 zápasů Ligy mistrů s celkovým skóre 21-2, dokončil 7 čistých kont, včetně dvou proti Barceloně a Interu Milán.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy FC Bayern Mnichov,Fotbalové Dresy Paris Saint,Germain, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 78 تاريخ : پنجشنبه 18 اسفند 1401 ساعت: 11:38