Rozhodčí s opakovaně sporným trestem, Arsenal 1-1 remíza proti Southamptonu

ساخت وبلاگ

23. října, 13. kolo Premier League, Arsenal nakreslil 1-1 proti Southamptonu. Xhaka skóroval 1 gól pro Arsenal a Stuwart Armstrong vstřelil 1 gól pro Southampton. Rozhodčí poskytl několik trestů docela kontroverzních, což zjevně dalo hráče nosit Fotbalové Dresy Arsenal do nevýhody.

Startovní sestava Arsenalu zůstala stejná pro tři po sobě jdoucí kola. 11. minutu, Ben White a Saka udělali průchod zprava. Xhaka volejbal cíl ze středu pokutového prostoru, Arsenal se ujal vedení. 13. minuta, poté, co byl mnohokrát v trestné oblasti vytáhnut a objímám Caleta-Car zezadu, Ježíš padl na zem, ale rozhodčí nedal Arsenalu trest. 24. minuta, Odegaard míjel míč uprostřed, Ježíš prošel nepřetržitě a pak zastřelil, ale zasáhl boční síť. 29. minutu, Saka zakopl a spadl na zem, rozhodčí mu ukázal žlutou kartu pro potápění! 65. minuta, Elyounoussi se odřízl zprava a poté udělal přímý průchod, pak Stewart Armstrong šikvil do trestné oblasti a skóroval z pravého, 1-1, Southampton svázal skóre. 79. minuta se Tieey zbavil Elyounoussiho vlevo a odřízl se do trestné oblasti, aby prošel zpět, pak Odegaard volejbal a skóroval. Linesman však signalizoval, že Tieey prošel míčem, když celý míč prošel spodním řádkem, takže cíl byl neplatný. Skóre konečně nastavilo 1-1.

Po tomto losování zůstal Arsenal na vrcholu žebříčku s pouhými 2 body před druhým; Mladí muži, kteří nosí Fotbalové Dresy Manchester City, mohli kdykoli zaujmout nejvyšší místo Arsenalu.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Arsenal,Fotbalové Dresy Manchester City, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 105 تاريخ : سه شنبه 3 آبان 1401 ساعت: 20:00