Inter Milán snadno porazil FC Viktorii Plzeň 4:0 a postoupil do osmifinále

26. října 5. kola Ligy mistrů skupiny C Inter Milán doma hladce porazil Plzeň 4:0. Inter Milán má na kontě 3 výhry, 1 remízu a 1 prohru v 5 kolech, ve skupině je 2. s 10 body. Plzeň 5 zápasů 5 proher, 0 bodů. Fanoušci v Fotbalové Dresy Inter Milán oslavují, že jejich milovaný tým postoupil o kolo před plánem.

První poločas Mkhitaryan a Dzeko vstřelili každý gól. Ve druhém poločase dal další gól Dzeko a po sestupu z lavičky se trefil Lukaku, který se právě vrátil po zranění. Nakonec vyhrál Inter Milán 4:0.

Je to již podruhé, co se oba týmy střetly. První zápas byl ve skupině C Ligy mistrů UEFA, Inter Milán vyhrál Plzeň 2:0.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Inter Milán, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 119 تاريخ : شنبه 7 آبان 1401 ساعت: 9:41