Arsenal se vrátil do Ligy mistrů po 7 sezónách a získal své první vítězství

ساخت وبلاگ

Po 7 sezónách se Fotbalové Dresy Arsenal konečně znovu objevily v Lize mistrů. V sezóně 2023-24 se Arsenal v prvním kole skupiny B skupinové fáze Ligy mistrů utkal doma s PSV Eindhoven. Brankami Saky, Trossarda, Jesuse a Odegaarda porazil Arsenal doma PSV Eindhoven 4:0 a získal první vítězství ve skupinové fázi Ligy mistrů po sedmi sezonách.
Na první vítězství v Lize mistrů fanoušci Arsenalu čekali dlouho. Arsenal je nyní týmem na mistrovské úrovni v Premier League a je také obávaným týmem v Lize mistrů. Schopnost Arsenalu vrátit se po mnoha sezónách do Ligy mistrů stačí k tomu, aby dokázala, že je na cestě k oživení. V zápase s Eindhovenem se velmi dobře předvedl celý tým Arsenalu, výrazně se zlepšil i kontroverzní Havertz. Nejpřekvapivější je Trossard, který se k týmu připojil letos v lednu. Jeho vynikající výkon v nové sezóně si podmanil všechny fanoušky Arsenalu.
Když se Martinelli zranil, nastoupil Trossard v Fotbalový Dres s číslem 19 jako jeho levé křídlo. V tomto utkání přispěl 1 gólem a 1 asistencí za 58 minut hrací doby. V 5 zápasech nové sezóny Trossard přispěl 3 góly a 1 asistencí, přičemž průměě 45 minut na zápas. Zejména v posledním ligovém zápase proti Evertonu, kde čelil skálopevné obraně Evertonu, nakonec Arsenal porazil venku Everton 1:0 gólem Trossarda. A jeho přestupová částka je pouhých 24 milionů eur. Pro fanoušky Arsenalu přinesl Trossardův výkon příliš mnoho překvapení a doufají, že dostane více heích příležitostí.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Arsenal,Fotbalový Dres, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 49 تاريخ : پنجشنبه 30 شهريور 1402 ساعت: 23:48