Liverpool doma prohrál 2:1 s Leeds United

29. října, 14. kolo Premier League 2022/23, Liverpool prohrál doma 1:2 proti Leeds United, který byl v pásmu sestupu. Liverpool právě utrpěl sérii dvou porážek v lize, aktuálně je na 9. místě v Premier League se 13 body za vrcholem.

Liverpool hned na začátku chyboval, Rodrigo se chopil příležitosti ke střele do prázdné brány a Leeds vedl 1:0. O 10 minut později Liverpool vyrovnal gólem Salaha. 89. minuta Summerville skóroval levou nohou při získávání míče v pokutovém území. Nakonec Leeds United upravil skóre na 2-1.

Doposud v nové sezóně Liverpool prohrál 5 z 18 zápasů, ale v minulé sezóně to byly 4 z 63. A Van Dijkův neporazitelný rekord v Fotbalové Dresy Liverpool doma v Premier League byl zmrazen na 70 zápasů.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Liverpool, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 96 تاريخ : سه شنبه 10 آبان 1401 ساعت: 19:02