Cristiano Ronaldo vstřelil první gól v AFC Champions League

Zdá se, že v této sezóně Ronaldo v Fotbalový Dres AI Nassr píše historii v každém zápase. V právě skončeném druhém kole skupinové fáze Ligy mistrů AFC se AI Nassr na domácí půdě střetl s Dušanbe Independiente. Po prvním inkasovaném gólu to byl Ronaldo, kdo se v kritické chvíli postavil a změnil situaci na hřišti. V 66. minutě hry vstřelil Ronaldo svůj první gól v AFC Champions League, zatímco Talis se trefil dvakrát během 5 minut. , AI Nassr nakonec obrátil a vyhrál doma 3:1, když vyhrál deset po sobě jdoucích vítězství ve všech soutěžích.
V saúdské lize si Ronaldo svým výkonem podmanil mnoho fanoušků! I když se Ronaldo při své první návštěvě Saúdské Arábie setkal s obrovskou skepsí, ukázalo se, že bez ohledu na to, jakou barvu Fotbalový Dres má na sobě, Ronaldova láska k fotbalu se nikdy nezměnila. I když je mu 38 let, vlastní silou dokázal, že věk je jen číslo a nezabrání mu to posunout se dál.
Osmatřicetiletý Ronaldo v letošní sezóně prokázal silnou bojovnost a po startu nové sezony výboou kondici! Cristiano Ronaldo přispěl 11 góly a 6 asistencemi v 10 zápasech ve všech soutěžích a umístil se na prvním místě v tabulce střelců a asistencí ligy. Bez ohledu na to, zda jde o samotného Ronalda nebo jeho fanoušky, nejdůležitější je nyní doufat, že Ronaldo zůstane zdravý a bude i nadále na kurtu přispívat. Možná na nás v budoucích hrách budou čekat další překvapení!

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalový Dres AI Nassr,Fotbalový Dres, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 55 تاريخ : سه شنبه 11 مهر 1402 ساعت: 17:33