Manchester United prohrál 3-4 s Kodaní a snažil se kvalifikovat ze skupiny

Ve čtvrtém kole skupinové fáze Ligy mistrů byl Manchester United zvrácen Kodaní navzdory vedení 2:0 a nakonec prohrál s Kodaní 3:4. Je nepředstavitelné, že se tento gigant Premier League po čtyřech odehraných kolech umístil na konci skupiny s pouhými 3 body!
V úvodu utkání převzal iniciativu k útoku Manchester United hrající venku. Hoylen v Fotbalové Dresy Manchester United číslo 11 vstřelil 2 góly v řadě a pomohl týmu k vysněnému začátku 2:0 brzy. Ve 41. minutě hry byl vyloučen Rashford s červenou kartou a situace Manchesteru United nabrala nečekaný spád. Před poločasem vstřelila Kodaň 2 góly během 9 minut, aby vyrovnala skóre. Když se skóre změní z 2-0 na 2-2 a poté z 3-2 na 3-4. Tváří v tvář Kodani, jejíž tým má hodnotu pouhých 66,35 milionů eur, jakožto gigant Premier League s hodnotou 870 milionů eur, nemá Manchester United žádnou výhodu.
Na konci tohoto zápasu je kvalifikační situace Manchesteru United velmi složitá. Ze 4 kol skupinové fáze nasbírali pouze 3 body a aktuálně jim patří čtvrté místo ve skupině A. Dále se utká s Bayeem, který je na čele pořadí skupiny. Rozpačitá bilance Manchesteru United může pokračovat. Naštěstí díky dominanci Bayeu ve skupině mají Galatasaray a Kodaň náskok pouze 1 bodu. Dále Manchester United potřebuje vyhrát dva po sobě jdoucí zápasy, aby si zajistil kvalifikaci. Ale soudě podle nedávného výkonu Manchesteru United, mohou skutečně porazit Baye, který se již kvalifikoval brzy?

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Manchester United, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 71 تاريخ : جمعه 19 آبان 1402 ساعت: 8:12