Premier League: Liverpool 0-3 Brighton

14. ledna se ve 20. kole Premier League utkal Liverpool s Brightonem. Liverpool ve druhém poločase inkasoval 3 góly v řadě a prohrál 0:3. Mnoho fanoušků v Fotbalové Dresy Liverpool opouštělo stadion s velkým zklamáním.

47. minuta Matip přihrál ze zámezí, ale byl zablokován, dvěma přihrávkami propasíroval Brighton míč do pokutového území. Lallana nahrál přímo do přední části hřiště a Kaoru Mitoma na levé straně nahrál podobnou střelu, poté March posunul míč zezadu a skóroval do prázdné branky. Brighton 1-0. 53. minuta Evan Ferguson poslal přímou přihrávku ve středu hřiště, March dostal míč a vnikl do pokutového území, poté vystřelil levou nohou a skóroval ze vzdálenějšího rohu. Brighton 2-0. 81. minuta Brighton nahodil zepředu do pokutového území, March se prosadil hlavou, poté si Welbeck vybral míč na pravé straně pokutového území a prostřelil Gomeze, poté vystřelil pravou nohou a skóroval. Brighton 3:0 Liverpool.

Liverpool zažil v lize sérii dvou porážek a aktuálně má 28 bodů a propadl se na 9. místo tabulky.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Liverpool, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 104 تاريخ : دوشنبه 26 دی 1401 ساعت: 19:27