Paris Saint-Germain 4:3 Lille, Messi přispěl z přímého kopu podle tradice, ale míče se dotkl pouze 42krát, proč?

ساخت وبلاگ

19. února 24. kola Ligue 1 porazil Paris Saint-Germain doma Lille 4:3 a získal 3 body. Přestože Messi vstřelil vítězný přímý kop pro tým v 94. minutě, pokud jste fanouškem v Fotbalové Dresy Messi, určitě si toho všimnete: Messi se v této hře dotkl míče pouze 42krát.

V prvním poločase byl Messi jako průhledný muž, téměř bez šance se dotknout míče. Více než 90 % pařížského útoku bylo nalevo a uprostřed, zatímco Messi byl napravo. Krátce po začátku druhého poločasu se zranili Mendes i Neymar, Paris musela změnit útočnou strategii, poté měl šance získat míč Messi. Je zřejmé, že v rozložení trenéra Paříže v této hře není Messi jádrem týmu, ale hranou.

Tím pádem Paříž sice jednou vedla soupeře 2:0, ale prohrála 3 góly v řadě. S gólem Mbappého na poslední chvíli a Messiho přímým kopem v nadstaveném čase Paříž vyhrála jen stěží. A tento přímý kop byl také získán díky Messiho osobní schopnosti: 94. minuta Messi prorazil při přebírání míče v přední části hřiště, poté byl stažen hráčem Lille v pokutovém území, takže Paris získala volný kop.

Celkový stav Paříže je v poslední době pomalý. Před tímto zápasem byli v ostudné situaci se třemi prohrami v řadě. Klíčový gól vstřelil, pro Galtiera dost ironický, Messi, který byl nasazen na kraji týmu. Pro mnoho fanoušků PSG, kteří nosí dres Fotbalové Dresy Paris Saint-Germain, je čas mít nového trenéra.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Messi,Fotbalové Dresy Paris Saint,Germain, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 105 تاريخ : سه شنبه 2 اسفند 1401 ساعت: 18:41