Premier League: Manchester City 2:0 Newcastle United

4. března 26. kola Premier League porazil Manchester City doma Newcastle United 2:0. V 15. minutě vstřelil Foden v Fotbalové Dresy Manchester City první gól a Bruno Feandes v 67. minutě. Newcastle sehrál také řadu hrozivých útoků, ale bez jednoho gólu.

2. minuta, Gundogan zamířil, ale míě výše; 15. minuta Foden náhle vystartoval s míčem zprava, zbavil se několika hráčů Newcastlu v řadě a vnikl do vápna a vystřelil, míč zasáhl obránce soupeře a poté změnil směr a šel do sítě, Manchester City 1 -0! 34. minuta De Bruyne centroval, Haaland hlavičkoval, ale minul; 36. minuta Wilson v Fotbalové Dresy Newcastle United měl velkou příležitost, ale promail ji; 65. minuta Isaacova střela způsobila zmatek a málem skórovala; 67. minuta Grealish přihrál Haalandovi, poté vystřídaný portugalský záložník Bruno Feandes vystřelil levou nohou a zvýšil na 2:0 pro Manchester City.

Ve stejný den Aston Villa porazila Crystal Palace 1:0, Brighton porazil West Ham 4:0, Chelsea poslala Leeds 1:0, Wolves porazili Tottenham 1:0, Southampton 1:0 proti Kleist City.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Manchester City,Fotbalové Dresy Newcastle United, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 88 تاريخ : يکشنبه 14 اسفند 1401 ساعت: 20:34