Další vítězství doma pro Liverpool, brankář Alisson jako muž zápasu

British Local Time 19. října, sezóna 2022/23 Premier League, Liverpool 1-0 doma porazil West Ham, Núñez vstřelil jediný gól. Fanoušci, kteří nosí Fotbalové Dresy Liverpool, znovu povzbuzovali domácí vítězství Liverpoolu.

22. minutu, Tsimikas udělal kříž zleva, pak Núñez skóroval záhlaví. 39. minuta, Núñezův natáčení levé stopy zasáhl levý sloup. 45. minutu, Gomez fauloval Bowena v trestné oblasti, ale Bowenův trest byl Alisson zachráněn.

40krát se dotýkal míče, 26 průchodů namísto 33 průchodů, 8krát na místě 13 dlouhých průchodů, proto byl Alisson hodnocen jako muž zápasu. Je klíčem, který zajišťuje vítězství týmu.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Liverpool, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 106 تاريخ : شنبه 30 مهر 1401 ساعت: 8:27