Premier League: Liverpool smetl Leeds United 6:1

17. dubna Liverpool inkasoval velké vítězství v Premier League, smetl Leeds United doma 6:1. Po dvou gólech vstřelili Salah a Jota. Liverpool předtím nevyhrál 4 kola, takže toto velké vítězství je velmi šťastné pro všechny fanoušky, kteří nosí Fotbalové Dresy Liverpool.

Ve 35. minutě dal první gól Gakpo a o 4 minuty později dostal Salah přihrávku od Joty, Liverpool 2:0! Ve 47. minutě stáhl Leeds United branku, ale o 5 minut později se do sítě protlačil Jota, Liverpool 3:1! Pro Liverpool byl ještě čas dávat góly, postupně se trefili Salah a Jota. Nunez dostal v 90. minutě přihrávku od Aolda a uspěl v ofsajdu. Skóre bylo upraveno na 6:1.

Trenér Liverpoolu Klopp po zápase řekl: "Myslím, že je to nejlepší zápas, který jsme v této sezóně odehráli. Donutili jsme soupeře k mnoha chybám a dali krásné góly. Co se týče vysokotlakého protiútoku, myslím, že je to nejlepší za poslední desetiletí." Nyní je Liverpool na 8. místě se 47 body, 2 body za Brightonem.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Liverpool, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 88 تاريخ : سه شنبه 29 فروردين 1402 ساعت: 19:57