Po 58 letech! West Ham United opět vyhrál evropský šampionát!

Ve finále Evropského poháru 2022/23 zahrál Ben Rahma pokutový kop, Bonaventura vyrovnal skóre a Bowen v Fotbalový Dres s číslem 20 si připsal jednoznačnou pověst. West Ham 2-1 Fiorentina vyhrál Evropský pohár. West Ham po 58 letech opět získal trofej pro mistrovství Evropy.
V této sezóně West Ham United jednou bojoval o sestup v lize. Naštěstí nakonec uspěli v sestupu se svou silnou sestavou. Dá se říci, že West Ham ligu do jisté míry vzdal a veškeré úsilí zaměřil na evropskou soutěž. Z jejich letošní nepřekonanosti 14 výher a 1 remízy v evropské soutěži je vidět, že váha této mistrovské trofeje je velmi dostatečná. Letos v létě kapitán West Hamu Rice v podstatě potvrdil, že svlékne Fotbalové Dresy West Ham United a přestoupí do jiných klubů. Tato mistrovská trofej by měla být tím nejlepším dárkem, který Rice před odjezdem dostal. Jde zároveň o první důležitou trofej, kterou získal šedesátiletý Moyes ve své trenérské kariéře. Nakonec odolal tlaku a osvědčil se. Na tuto chvíli čekal příliš dlouho.
Pokud jde o Fiorentinu, ta také za pohárovou Evropu zaplatila příliš mnoho. Konečný výsledek hry mrzí, ale soutěžní sporty jsou kruté. V této sezóně se do evropského finále probojovaly tři týmy Serie A. Římu a Fiorentině bohužel osud nepřál. Nyní můžeme jen očekávat, že Inter Milán vytvoří v Istanbulu zázrak!

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalový Dres,Fotbalové Dresy West Ham United, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 80 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 1:31