Ronaldo vyhrál svou první mistrovskou trofej po vstupu do Saúdské ligy

Finále Poháru arabských mistrů 2023, Riyadh Crescent vs AL Nassr. 38letý Ronaldo skóroval dvakrát se ztrátou 1 branky, čímž vedl 10členného AL Nassra k porážce Riyadh Crescent a pomohl týmu vyhrát první Arab Champions Cup v historii týmu! Jde o Ronaldovu první mistrovskou trofej v Fotbalový Dres AI Nassr a zároveň jde o 35. mistrovskou trofej v Ronaldově fotbalové kariéře.
Po silných podpisech letos v létě shromáždila saúdská liga mnoho hráčů s mimořádnou silou v evropském fotbale. To také udělalo z této hry soutěž na evropské úrovni, přičemž obě strany vyslaly své hlavní sestavy. Obě strany byly na začátku zápasu v patové situaci, až do druhé půle se Riyadh Crescent ujal vedení, aby prolomil branku a vstřelil branku. AL Nassr, který ve skóre zaostával, byl stále aktivnější v útoku, ale nedokázal výrazněji ohrozit. Následně byl vyloučen obránce Amri s červenou kartou za faul při bránění. Tváří v tvář zoufalství se Cristiano Ronaldo v legendáím Fotbalový Dres č. 7 postavil a pomohl AL Nassrovi, kterému zbývalo jen 10 hráčů, vyrovnat skóre v 74. minutě hry. V 97. minutě prodloužení skóroval Ronaldo hlavou a pomohl AL Nassr k neuvěřitelnému obratu 2:1. Ve 111. minutě Ronaldo utrpěl zranění kolene a byl vystřídán. Naštěstí na poslední chvíli vyrazili spoluhráči, aby převahu udrželi až do konce.
Od 0-1 do 2-1 ukázal 38letý Ronaldo neústupného bojovného ducha a stal se největším přispěvatelem k šampionátu AL Nassra. Ronaldo zároveň získal Zlatou kopačku této akce perfektním výkonem 6 branek v 6 zápasech. Přestože je Ronaldo daleko od mainstreamové evropské arény, stále přiváděl své spoluhráče a všechny fanoušky k šílenství svým vynikajícím výkonem a vedením. Gratuluji Ronaldo!

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalový Dres AI Nassr,Fotbalový Dres, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 62 تاريخ : يکشنبه 22 مرداد 1402 ساعت: 21:56