2 góly a 1 asistence Bellinghamu pomáhají Realu Madrid zvrátit vítězství

Ve druhém kole La Ligy v nové sezóně Real Madrid zvrátil venku Almerii 3:1. Bellingham přispěl 2 góly a 1 asistencí, zvrat řídil vlastní silou. Bellingham, který má hodnotu 103 milionů eur, nosí na hřišti Fotbalové Dresy číslo 5 a je známý jako Zidaneův nástupce. Lidé byli vždy plni očekávání na jeho výkon. Bellingham, který přišel do La Ligy, nezklamal a dokonce předvedl vynikající výkon, který předčil očekávání.
V prvním poločase se ve 3. minutě trefil hlavou Aribas, hráč z mládežnického tréninku Realu Madrid, aby Almerii nečekaně vedl, ale v 19. minutě hry byl gól Bellinghamu snadný. Rychle vyrovnal skóre. Ve druhé půli zápasu Kroos hlavou asistoval Bellinghamu a dvakrát skóroval, aby pomohl Realu Madrid překonat skóre. Poté Bellingham asistoval Viniciusovi k pečetění vítězství a Real Madrid vyhrál svá první dvě po sobě jdoucí vítězství v La Lize. Nezastavitelný Bellingham byl nespoým mužem zápasu.
Bellingham, který si Dres Real Madrid oblékl teprve letos v létě, si fanoušci Realu Madrid mysleli, že bude potřebovat proces adaptace, ale výkon 3 gólů a 1 asistence ve dvou zápasech lidem skutečně uvědomoval, jaká je hodnota za peníze. Jako záložník Bellingham dominoval v obou zápasech a je nejlepším střelcem La Ligy. Aktualizovaná bitevní loď Galaxy opět vyplula! Možná nám Bellingham přinese další překvapivá vystoupení!

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy,Dres Real Madrid, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 60 تاريخ : دوشنبه 30 مرداد 1402 ساعت: 0:38